Koçluk

Birebir koçluk görüşmelerinde, odaklanmak, çözmek, hayatınızda büyütmek, daha iyi hale getirmek istediğiniz konuyla ilgili aksiyon odaklı bir yol haritasını takip ediyoruz. Peki ya konuşmak istediğiniz belli bir konu yoksa ve nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız? Sorun yok! Görüşmelerimiz ‘Ee bugün ne konuşmak istersin?’ şeklinde başlamıyor. 🙂 Tamamen bomboş gelebilirsiniz, ve konuşmanız gereken şeylerin neler olduğunu ortaya çıkaracak bir programı birlikte keşfedebiliriz. Bazen bu çok daha keyifli bile olabiliyor.

Hem bir Psikoloji mezunu hem de bir Pazarlama profesyoneli olarak, koçluğa multidisipliner bir yaklaşımla bakıyorum ve görüşmelerimizi de bu şekilde planlıyorum. Koçluk görüşmelerinin nihai amacı asla ‘görüşmelerden rahatlamış, iyi hissederek çıkmak’ değil. Evet, bu tatlı bir yan amaç olabilir. Ama asıl amaç, gerçekçi bir bakış açısıyla, uzun vadede sürdürebileceğiniz bir yeni hayat tasarımını adım adım hayata geçirmek.

Görüşmeler arasında mutlaka ödevler, egzersizler, kitap ve okuma önerileri oluyor. Görüşmeler sırasında da birçok egzersizi, yaratıcı çalışmaları dahil ediyoruz.

Liderlik – kariyer, ilişkiler, değişim yönetimi gibi birçok farklı konuya odaklanabiliyoruz, bu tamamen ortaya çıkaracağımız ihtiyaçlar doğrultusunda şekillenen bir yolculuk.

Yoğunluktan ötürü, ancak gerçekten faydalı olabileceğim konulardaki görüşme taleplerini kabul edebiliyorum. Görüşme talebinizle ilgili bana gozdeattila@gmail.com’dan ulaşabilirsiniz.

 

 

 

%d bloggers like this: