Koçluk

Birebir koçluk görüşmelerinde, odaklanmak, çözmek, hayatınızda büyütmek, daha iyi hale getirmek istediğiniz konuyla ilgili aksiyon odaklı bir yol haritasını takip ediyoruz. Peki ya konuşmak istediğiniz belli bir konu yoksa ve nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız? Sorun yok! Görüşmelerimiz ‘Ee bugün ne konuşmak istersin?’ şeklinde başlamıyor. 🙂 Tamamen bomboş gelebilirsiniz, ve konuşmanız gereken şeylerin neler olduğunu ortaya çıkaracak bir programı birlikte keşfedebiliriz. Bazen bu çok daha keyifli bile olabiliyor.

Hem bir Psikoloji mezunu hem de bir Pazarlama profesyoneli olarak, koçluğa multidisipliner bir yaklaşımla bakıyorum ve görüşmelerimizi de bu şekilde planlıyorum. Koçluk görüşmelerinin nihai amacı asla ‘görüşmelerden rahatlamış, iyi hissederek çıkmak’ değil. Evet, bu tatlı bir yan amaç olabilir. Ama asıl amaç, gerçekçi bir bakış açısıyla, uzun vadede sürdürebileceğiniz bir yeni hayat tasarımını adım adım hayata geçirmek.

Görüşmeler arasında mutlaka ödevler, egzersizler, kitap ve okuma önerileri oluyor. Görüşmeler sırasında da birçok egzersizi, yaratıcı çalışmaları dahil ediyoruz.

Liderlik – kariyer, ilişkiler, değişim yönetimi gibi birçok farklı konuya odaklanabiliyoruz, bu tamamen ortaya çıkaracağımız ihtiyaçlar doğrultusunda şekillenen bir yolculuk.

Gelelim bilmek isteyeceğiniz teknik detaylara;

Her bir görüşme 1 saat sürüyor.

Yüzyüze görüşmeleri Caddebostan’da, online görüşmeleri Skype / Facetime veya telefonda yapıyoruz.

Minimum 4 görüşmelik bir paket için anlaşıyoruz – çünkü sonuç ölçebilmek için bu minimumda görüşme adedi ancak yeterli oluyor. 4 paketlik görüşme ücreti 1000 TL.

Haftada 1 görüşme yapıyoruz, her hafta aynı gün ve saatte buluşuyor / konuşuyoruz.

Ancak özel durumlarda -sınav öncesi, iş görüşmesi öncesi, özel bir döneme hazırlanırken, ya da sadece daha yoğun desteğe ihtiyaç duyduğunuz için- görüşmeleri sıklaştırabiliyoruz.

Randevu almak veya daha detaylı bilgi için gozdeattila@gmail.com ‘a (attila iki t ile yazılıyor 🙂 ) mail gönderebilirsiniz, 24 saat içinde size kesinlikle dönmüş olacağım.

Görüşmek dileğiyle!