Hakkımda

gozde111

Merhaba, ben Gözde Attila.

Odağı insan olan tüm mevzulara kafayı takmış biriyim, ve dünyanın doğru iletişim kurarak daha iyi bir yer olacağına inanıyorum.

Uzmanlık alanım, insanlar ve markalar.

Saint Michel Fransız Lisesi ve Koç Üniversitesi Psikoloji bölümü mezunuyum. 10 senelik marka yönetimi tecrübesine sahibim; bu süre içinde Samsung, MediaMarkt, Bridgestone,  Ülker, Unilever, Eczacıbaşı gibi büyük global ve yerel oyuncuların içinde bulunduğu 50’ye yakın markayla çalıştım. Cannes Lions da dahil olmak üzere 100’e yakın ödül alan projenin ekiplerinde yer aldım. Hem ajans, hem de müşteri koltuğunda oturdum ve strateji sunumu hazırlamaktan, senaryo yazmaya ve bütçe yönetimi yapmaktan pazarlama planı oluşturmaya, sosyal medya içeriği oluşturmaktan pazar araştırmaları yapmaya uzanan çok geniş bir alanda bu sektörü deneyimleme şansım oldu.

Bunları yaparken, Sola Unitas’ta koçluk eğitimi alarak sertifikalı bir koç oldum. Aynı zamanda bu blogu yazmaya, bireysel ve kurumsal kişisel gelişim ve pazarlama eğitimleri vermeye devam ettim.

Dünyanın Instagram’da yayımlanan ilk romanını yazdım ve bu ödüllü bir projeye dönüştü. Stratejisini yaptığım sosyal sorumluluk projesiyle ödül alıp Google Londra ofisine davet edildim. Bu blogda yazdığım yazılar Habertürk, Hürriyet, Milliyet, Psychology Today gibi birçok gazete ve dergide yayımlandı.

Klasik opera eğitimiyle başladığım müzikte, sonradan gerçek aşkımın caz olduğunu keşfedip Elif Çağlar ve Sibel Köse’nin caz atölyelerinde eğitim aldım – alıyorum ve yarı profesyonel olarak müzik kariyerimi sürdürüyorum.

Şimdi, kendi danışmanlık şirketimde, dijital dünyada daha iyi yaşam ve markalar için yeni dönem iletişimi konularında şirketlere danışmanlık veriyor ve konuşmalar yapıyor, yazı yazıyor ve eğitimler düzenliyorum.

İletişime büyük kıymet veriyorum ve bir arada olmanın en büyük güç olduğuna inanıyorum. Bu nedenle tüm fikirleriniz, talepleriniz, önerileriniz, istekleriniz çok kıymetli ve attığınız her mailin mutlaka cevaplanacağını bilmenizi isterim.

Hem işbirliği, konuşmacı, koçluk ve içerik talepleriniz, hem her türlü fikir alışverişi için gozdeattila@gmail.com’dan bana ulaşabilirsiniz. Diğer tüm iletişim bilgilerimi, ‘iletişim’ sekmesi altında bulabilirsiniz.

Hakkımda ne diyorlar? 🙂

Screen Shot 2019-04-06 at 22.36.00Screen Shot 2019-04-06 at 22.35.47Screen Shot 2019-04-06 at 22.35.40Screen Shot 2019-04-06 at 22.35.27Screen Shot 2019-04-06 at 22.35.05

 

 

 

 

 

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s