Ben

gozde111

Merhaba, ben Gözde Attila.

Odağı insan olan tüm mevzulara kafayı takmış biriyim, ve dünyanın doğru iletişim kurarak daha iyi bir yer olacağına inanıyorum.

Uzmanlık alanım, insanlar, markalar ve şirket kültürü.

Saint Michel Fransız Lisesi ve Koç Üniversitesi Psikoloji bölümü mezunuyum. 10 senelik marka yönetimi tecrübesine sahibim; bu süre içinde Samsung, MediaMarkt, Bridgestone,  Ülker, Unilever, Eczacıbaşı gibi büyük global ve yerel oyuncuların içinde bulunduğu 50’ye yakın markayla çalıştım. Cannes Lions da dahil olmak üzere 100’e yakın ödül alan projenin ekiplerinde yer aldım. Hem ajans, hem de müşteri koltuğunda oturdum ve strateji sunumu hazırlamaktan, senaryo yazmaya ve bütçe yönetimi yapmaktan pazarlama planı oluşturmaya, sosyal medya içeriği oluşturmaktan pazar araştırmaları yapmaya uzanan çok geniş bir alanda bu sektörü deneyimleme şansım oldu.

Bunları yaparken, Sola Unitas’ta koçluk eğitimi alarak sertifikalı bir koç oldum. Aynı zamanda bu blogu yazmaya, bireysel ve kurumsal kişisel gelişim ve pazarlama eğitimleri vermeye devam ettim.

Dünyanın Instagram’da yayımlanan ilk romanını yazdım ve bu ödüllü bir projeye dönüştü, stratejisini yaptığım sosyal sorumluluk projesiyle ödül alıp Google Londra ofisine davet edildim. Bu blogda yazdığım yazılar Habertürk, Hürriyet, Milliyet gibi birçok gazetede yayımlandı.

Klasik opera eğitimiyle başladığım müzikte, sonradan gerçek aşkımın caz olduğunu keşfedip Elif Çağlar ve Sibel Köse’nin caz atölyelerinde eğitim aldım – alıyorum ve yarı profesyonel olarak müzik kariyerimi sürdürüyorum.

Şimdi, kendi danışmanlık şirketim olan Humanly’de, dijital dünyada daha iyi yaşam ve markalar için yeni dönem iletişimi konularında şirketlere danışmanlık veriyor ve konuşmalar yapıyor, yazı yazıyor ve eğitimler düzenliyorum.

Ana konularım şunlar;

-Tutarsızlığa övgü: Çalışan sadakatini yeniden tanımlamak

-Dijital dünyada doğru şirket kültürünü ve işveren markasını oluşturmak

-İnsan odaklı şirket ve çalışan bağlılığı

-Markalar için sıradışı dijital içerik yönetimi

-Online yaşam ve gerçek zaman yönetimi

-Müşteri değil, insan odaklı marka

-Yeni tüketici ne ister, ne istemez?

-Dijital dünyada sanat ve sanat pazarlaması

-İstediğin yaşamı tasarlamak, istediğin işi yaratmak

İletişime büyük kıymet veriyorum ve bir arada olmanın en büyük güç olduğuna inanıyorum. Bu nedenle tüm fikirleriniz, talepleriniz, önerileriniz, istekleriniz çok kıymetli ve attığınız her mailin mutlaka cevaplanacağını bilmenizi isterim.

Hem işbirliği, konuşmacı, koçluk ve içerik talepleriniz, hem her türlü fikir alışverişi için gozdeattila@gmail.com ve info@humanly.co’dan bana ulaşabilirsiniz. Diğer tüm iletişim bilgilerimi, ‘iletişim’ sekmesi altında bulabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s