Yeni atölye: Çokpotansiyellilik, 20 Temmuz’da!

Çevrenizdeki herkes hayattaki biricik yeteneğini veya mesleğini keşfetmiş ya da en azından kabullenmiş görünüyor. Standart bir iş, bir hobi, tek bir meslek… Normal olan bu olsa gerek. Oysa sizin durumunuz çok farklı. İlginizi tek bir meslek ya da konu çekmiyor. Üstelik çocukluktan beri böylesiniz. ‘Büyüyünce ne olacaksın?’ sorusuna her gün farklı bir cevap verdiniz. Onlarca farklı hobi kursuna gittiniz; meslek seçimi sizin için tam bir kabustu, hala seçtiğinize emin değilsiniz. Belki çok alan değiştirdiniz. Bazılarının dediğine göre maymun iştahlısınız, ya da sürekli daldan dala konuyorsunuz. Fakat böyle düşünseler dahi sizi şaşkınlık ve gizli bir kıskançlıkla izliyorlar, çünkü elinizi hangi işe atsanız başarılı oluyorsunuz. Hangi yaşta, hangi konumda neyle ilgilenmeye başlasanız evet, başarıyorsunuz! Çokpotansiyellinin tanımı tam olarak şu: Tek bir alana ilgi duymak yerine birden fazla alana ve konuya eşit derecede ilgi duyanlar.

İlk bakışta büyük bir zenginlik gibi görünen, fakat yönetmesi zor bir cevher; çokpotansiyellilik. Bu atölye, çokpotansiyelliliğini en verimli biçimde yönetmek; dağınık görünen bir hayatı noktaları doğru birleştirerek benzersiz bir başarı hikayesine dönüştürmeyi öğrenmek, enerjisini doğru kullanarak kaybolmuşluk hissinden doyumlu bir yaşam hissine geçmek isteyen tüm çokpotansiyelliler için.

Biletler: https://biletino.com/tr/e-63w/cok-yetenekli-cok-kararsiz-cokpotansiyellilik

Bu blogda konuyla ilgili daha önce yazdığım yazıyı şuradan okuyabilirsiniz. 

Eğer bu atölyede bahsedilmesinin anlamlı olacağı bir hikayeniz olduğunu düşünüyorsanız, bana yazabilirsiniz. 

Eğer bir blog yazarı / gazeteci iseniz ve atölyeye davetiye ile katılmak istiyorsanız gozdeattila@gmail.com’a mail gönderebilirsiniz. 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s